anamall
13 آذر 1401 - 13:58

مهاجرانی: آینده تیم ملی متعلق به نکونام است/ گل او در لیگ اروپا را فراموش نمی‌کنم

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان به تمجید از فولاد خوزستان و سرمربی این تیم پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حشمت الله مهاجرانی که به همراه عبدالعلی چنگیز مهمان فولاد خوزستان در زمین ایرانیان بود، اظهار داشت: جواد نکونام در اسپانیا بازی کرده که از قدیم الایام یکی از قطب‌های اصلی فوتبال بوده است. از زمانی که خنتو و سانتا ماریا ستاره‌های این تیم بودند و بازیکنان بزرگی چون پوشکاش، دی استفانو نیز در رئال مادرید بودند تاکنون که یکی از معتبرترین لیگ‌های جهان است. من دوران بازیگری نکونام در اوساسونا را دنبال می‌کردم و هنوز گلی که با سر مقابل بوردو در لیگ اروپا زد، در ذهنم است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: آینده تیم ملی متعلق به اوست. نکونام سرمایه فوتبال ایران است و چقدر کار خوبی کرد که به احترام تیم باشگاهش و بازیکنانش پیشنهاد تیم ملی را رد کرد. اگر دلیل دیگری هم دارد را نمی‌دانم اما من که از دور شاهد اتفاقات بوده‌ام، برداشت شخصی‌ام این بوده که به قراردادش با فولاد متعهد بوده و این تعهد کمتر در جامعه فوتبال دیده می‌شود.

وی افزود: نکونام در فوتبال خوزستان کار می‌کند که من خیلی به این فوتبال علاقه‌مندم. بدون اغراق می‌گویم که نکونام جز معدود مربی‌هایی است که تمام فاکتورهای لازم یک سرمربی برای حضور روی نیمکت تیم ملی ایران را دارد. مراحل مربیگری را طی کرده‌ و تجربه خوبی دارد. به نظر من تعداد انگشت شماری در فوتبال ایران وجود دارند که تمام فاکتورها برای هدایت تیم ملی را داشته باشند.

مهاجرانی تصریح کرد: تمام فاکتورهایی که یک تیم برای پیشرفت باید داشته باشد را فولاد دارد. امیدوارم این فاکتورها دست در دست هم بدهند و در لیگ قهرمانان آسیا به جایی که در ذهن و قلب همه اعضای این تیم است، برسند. بنده منتظر موفقیت این تیم در فولاد هستم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 896665